Festyn Rodzinny "Bądźmy Razem"

Koncerty, pokazy strażackie, zabawy dla dzieci i darmowe badania – i nie tylko! Już 25 czerwca, w pierwszą wakacyjną niedzielę witamy lato na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbędzie się wyjątkowy Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem”.

Przygotujcie się na niezwykły dzień pełen atrakcji i wspólnych chwil na Festynie Rodzinnym „Bądźmy Razem”, który organizuje Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Animacje, gry z nagrodami, zabawy, pokazy, warsztaty oraz koncerty – to atrakcje, z których będzie można skorzystać podczas trwania wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny na już 14 edycję festynu. Impreza po raz drugi z rzędu integrować ma Polaków i Ukraińców, tworząc okazję do zjednoczenia i umocnienia więzi społecznych.

Na najmłodszych czekać będą gry i zabawy - dmuchane place zabaw, zjeżdżalnie, tory przeszkód oraz malowanie twarzy. Ale to nie wszystko! Odbędą się również widowiskowe pokazy straży pożarnej, sportowe rozgrywki oraz stanowiska, gdzie dzieci będą mogły wypróbować strzelania z łuku, doskonalić swoją jazdę na rolkach czy sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Osoby starsze będą mogły skorzystać z darmowych badań zdrowotnych.

Na scenie odbędą się także wyjatkowe koncertach – zagrają zespoły „TGD”,  „U studni” oraz Cezary Makiewicz.

Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do tego wyjątkowego otwarcia sezonu letniego. Festyn jest okazją do pielęgnowania więzi rodzinnych, emocjonalnych i społecznych. To będzie dzień, kiedy całe rodziny będą mogły spędzić miłe chwile, uciekając od codziennego pędu i zgiełku. Spotkajmy się, „Bądźmy Razem” i stwórzmy niezapomniane wspomnienia.

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 13:00, 25 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście na teren Holem Wschodnim od ul. Głogowskiej oraz bramą nr. 7 od ul. Bukowskiej.

Wstęp jest bezpłatny!

Data: 25 czerwca 2023, godzina 13:00 - 18:00
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wejście Hol Wschodni od ul. Głogowskiej i bramą nr 7 od ul. Bukowskiej.

Przyjaciółmi wydarzenia są Fundacja In_Spire, Grupa MTP, Miasto Poznań oraz Fundacja Strażacy Wielkopolska.