XXXI Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników - Poznań 2023

Spartakiada prawników w Poznaniu to coroczne wydarzenie sportowe, które przyciąga setki uczestników z całego kraju. Jest to unikalna okazja dla prawników i studentów prawa do wspólnej rywalizacji i integracji poprzez sport. Podczas tego wydarzenia odbywają się różnorodne konkurencje sportowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, bieganie czy tenis. Poza aspektem sportowym, spartakiada jest także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń zawodowych i nawiązywania nowych znajomości w przyjaznej atmosferze. To wyjątkowe spotkanie stwarza również okazję do zacieśnienia więzi wśród prawników i wspólnego budowania ducha sportowej rywalizacji oraz koleżeństwa w zawodzie.

Fundacja In_Spire miała ogromną przyjemność i zaszczyt być częścią wyjątkowego wydarzenia, którym jest XXXI Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników - Poznań 2023.

W tym roku podczas wydarzenia odbyła się Akcja charytatywna "S_PREZENTUJ SIĘ - prawnicy dla dzieci i seniorów". Spartakiada stała się przestrzenią, w której rywalizacja sportowa nabrała nowego znaczenia, ponieważ stała się też źródłem sprawczości i dobroczynności. 🤝

8 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala towarzysząca Spartakiadzie, a w ramach jej wspólnie zorganizowaliśmy:

📣 aukcje wyjątkowych przedmiotów

💗 zbiórkę publiczną

Zebrane środki pozwoliły nam na realizację projektu "Prawnik da radę", który obejmował bezpłatne porady prawne dla seniorów. Projekt odbył się pod koniec września, podczas targów Viva Seniorzy 2023 👵👴

Projekt "_Prawnik da radę" stanowił istotny element inicjatyw prowadzonych przez Fundację podczas Targów Viva Seniorzy 2023. Realizacja projektu odbyła się w dniach 29-30 września 2023.

Realizacja projektu zapewniła nieodpłatną pomoc prawną, która miała na celu podniesienie świadomości prawnej wśród osób starszych, które z różnych powodów nie mają na co dzień dostępu do tego rodzaju wsparcia. Więcej informacji o realizacji projektu TUTAJ

Kolejną realizowaną inicjatywą z zebranych funduszy będzie druga edycja projektu "In_Spirujące Święta", dedykowana dzieciom z trudniejszych środowisk.👧🍭

Organizatorzy Spartakiady:

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu
Okręgowa Rada Adwokacka  w Poznaniu
Adwokatura Polska
Krajowa Izba Radców Prawnych
Partner Główny wydarzenia: Lidl Polska

💛Dziękujemy darczyńcom przedmiotów na licytację:
oraz anonimowym Darczyńcom

REGULAMIN AUKCJI CHARYTATYWNEJ