Wolontariat na Poznań Game Arena

Jednym z głównych obszarów działalności Fundacji In_Spire to społeczeństwo. Nasze motto brzmi: in_spirujemy do dobrego życia. Zobaczcie co udało nam się zrobić podczas targów PGA w roku 2022 i 2023!

Fundacja In_Spire wraz z zespołem organizacyjnym targów PGA po raz pierwszy koordynowała wolontariat w ubiegłej edycji Poznań Game Arena 2022, gdzie wsparliśmy wydarzenie ponad 20 wolontariuszami!

W tegorocznej edycji targów zespół PGA zebrał chętnych do działania 110 wolontariuszy.

Zadaniem wolontariuszy przy targach PGA było wparcie organizacyjne oraz bieżąca obsługa stoisk dla dzieci i młodzieży. Wolontariat stanowi niezwykłą przygodę i możliwość do wzięcia udziału i poznania od środka największych targów gamingowych. Wsparcie doświadczonej ekipy PGA procentuje zdobyciem cennego doświadczenia przy dobrej zabawie oraz pozwala na zawarcie nowych znajomości.

Nasz wolontariat w chwili obecnej składa się z młodzieży szkolnej i pierwszych seniorów!
Do tej pory nasi wolontariusze wspierali nas przy pakowaniu 1300 sztuk plecaków, obsłudze stoiska podczas targów Viva Seniorzy, pomocy w przygotowaniu warsztatów plastycznych oraz wspólnie spędziliśmy czas z grupą dzieci na Poznańskim Jarmarku Świątecznym.

A jeszcze wiele projektów jeszcze przed nami...

Chcesz dołączyć do naszego grona wolontariuszy? Napisz do nas!

👉 Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro@fundacjainspire.pl
👉 Przyjmujemy wolontariuszy od 16 lat do nieograniczonego wieku

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, gdzie pokazujemy nasze działania.

Bądź na bieżąco: Facebook, Instagram

Fundacja In_Spire