#YoungIn_Spire na targach LOOK i beautyVision | 2023

#YoungIn_Spire to działania Fundacji dedykowane dla młodych osób, które należą do grona osób narażonych na wykluczenie społeczne i wymagają szczególnego wsparcia. Celem Fundacji In_Spire jest in_spirowanie tych dzieci do dobrego i lepszego życia, do rozwoju i walki o lepsze jutro.

Pierwsza odsłona #YoungIn_Spire miała miejsce podczas trwania targów LOOK i beautyVision 2023, które Fundacja In_Spire odwiedziła z grupą dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej „Zakątek” i „Nasz Dom” w Poznaniu.

Na targach nasza grupa została zaopiekowana przez organizatorów wydarzenia. Dzieci miały okazję wziąć udział w profesjonalnych metamorfozach

Szczególnie dziękujemy firmom, które wyjątkowo zaopiekowały się naszą grupą i poświęciły czas dzieciom. Podopieczni dodatkowo dostali upominki, które szczególnie ucieszyły dzieci!

INGLOT SP. Z O.O.

Husion - Solarium Tomasz Olejnik

BaByliss Polska Sp. z o.o.

Pan Drwal Sp. z o.o.

M&W Dystrybucja Waldemar Gemski

Wytwórnia Szpilek IZA - PPHU WOJTEX Sp. z o.o.

MAGNOLIA Rafał Bloch Sp. k.

Clavier - MELTOM Tomasz Modzelewski

Apis Natural Cosmetics Sp. z o. o.

Studio Metamorfozy Agnieszka Stachowiak

Zobacz relację z tego wydarzenia!

Zdjęcia: Fotobueno