S_Prezentuj się. Oddaj to, co w Tobie najlepsze | 2023

Fundacja In_Spire we współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu zainicjowała projekt "S_prezentuj się. Oddaj to, co w Tobie najlepsze" podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, które odbyły się w dniach 18-19 marca 2023. Projekt zorganizowaliśmy wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu oraz Drużyną Szpiku. W sobotę uczestnicy Targów mieli możliwość oddania krwi oraz rejestracji do bazy potencjalnych dawców szpiku, z kolei w niedzielę Drużyna Szpiku kontynuowała rejestrację do bazy. W akcji wzięło udział blisko 60 osób!

Razem mamy ogromną moc, pokazaliśmy to nie pierwszy i nie ostatni raz – mówi Natalia Urbańska, wiceprezes zarządu Fundacji In_Spire - Naszym celem jest połączenie pożytecznego z praktycznym”. Dlatego w akcji „S_Prezentuj się – oddaj to, co w Tobie najlepsze” siły połączyło kilka instytucji: Fundacja In_SpirePolski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu, firma organizująca targi Nowy Adres, a także Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Drużyna Szpiku.

Dzięki temu w sobotę 18 marca w pawilonie 3 na MTP stanął Krwiobus, gdzie zespół RCKiK w godzinach od 10:00 do 15:00 koordynować akcją oddawania krwi, a także przeprowadził rejestrację do bazy potencjalnych dawców szpiku. W niedzielę w tym samym pawilonie Drużyna Szpiku prowadziła rejestrację do bazy DKMS w godzinach od 11:00 do 16:00.

W akcji „S_Prezentuj się” mogli wziąć udział uczestnicy - wystawcy i zwiedzający Targów Mieszkań i Domów. Patron projektu objął PZFD Oddział w Poznaniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i wsparli nas.  Blisko 60 osób wzięło udział w akcji!

Patron projektu: PZFD Poznań
Partnerzy: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu oraz DRUŻYNA SZPIKU