Cavaliada Warszawa | 2022

Podziel się

In_spirujemy do aktywności.

Fundacja In_Spire objęła patronatem zawody CSI1* [9] Mała Runda, konkurs zwykły (125 cm) w skokach przez przeszkody, który został rozegrany w ramach zawodów Cavaliada Warszawa 2022. Konkurs wygrała Julia Parda na koniu Cheyenne. Nagrodę w konkursie pod patronatem Fundacji In_Spire wręczyła Prezes Fundacji – Iwona Kasprzak.

 Fundacja In_Spire wspiera aktywności sportowe, ponieważ łączy się on z misją działania Fundacji. Sport uczy przekraczać własne ograniczenia, pokazuje siłę tkwiąca w konsekwencji i  udowadnia, że w każdym człowieku tkwią możliwości, jakich on wcześniej nie podejrzewał. Sport tym samym daje siłę i odwagę, by świadomie kształtować własne życie.

CAVALIADA Tour to największy cykl halowych zawodów międzynarodowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Odbywają się w pięciu miastach: Poznaniu, Sopocie, Krakowie, Lublinie i w Warszawie. To jedyne zawody w kraju, podczas których można zobaczyć cztery konkurencje jeździeckie w jednym miejscu i w jednym czasie. Przez cztery dni rywalizują ze sobą zawodnicy skoków przez przeszkody, WKKW, ujeżdżenia i powożenia. Dodatkowo rozgrywany jest konkurs dla dzieci na kucach - CAVALIADA Future.

Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach CAVALIADA Tour zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć o cenne punkty do światowego rankingu w aż 11 konkursach! Dodatkowo Poznań, Kraków i Warszawa to zawody zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, z wielkim finałem, który odbywa się właśnie w Warszawie.

Przed nami Cavaliada Poznań 2022, która rozpoczyna się już 15 grudnia 2022.

Bądź z nami na bieżąco: Facebook