Dni Przedsiębiorczości Poznań | 2024

Jednym z głównych obszarów działalności Fundacji In_Spire to przedsiębiorczość, in_spirujemy do rozwoju. Fundacja po raz trzeci stała się jednym z Partnerów Dni Przedsiębiorczości Poznań 2024. Jest to cykliczna impreza, której celem jest zwiększanie świadomości biznesowej, edukowanie oraz promowanie lokalnych przedsiębiorstw. Szkolenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.

Zarejestruj się na szkolenie In Spire Regulamin Szkolenia DPP 2024 09 13

W ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań UMP wraz z Fundacją In_Spire zaprasza na całodniowe szkolenie zatytułowane „Lider na horyzoncie – droga do świadomego sukcesu”. Jego główną gwiazdą będzie niekwestionowana liderka, sportsmenka o światowej sławie - Maja Włoszczowska.

"Silna Marka po poznańsku" to inicjatywa Poznań Biznes Partner, która już od 14 edycji realizuje promocję i organizację szkoleń na rzecz wielkopolskich przedsiębiorców.

Pomysł na biznes to konieczny początek drogi do sukcesu, jej pierwszy krok. Jednak już w drugim kroku na każdego przedsiębiorcę czyha wiele wyzwań i przeciwności, którym trzeba stawić czoła. Jak od inicjatora nowego biznesowego pomysłu stać się liderem nie tylko dla swojego zespołu, klientów i partnerów, ale przede wszystkim dla samego siebie? Jak zarządzać zespołem oraz projektami, aby skutecznie wykorzystać wszystkie szanse i maksymalnie spożytkować czas, bo przecież – jak mówią, ci co osiągnęli sukces – czas to pieniądz? Jak radzić sobie z motywacją – innych i samego siebie, jak podnosić się po porażkach, a na ostatnim podjeździe nie dać się zjeść przez nerwy? I w końcu – czy bycia charyzmatycznym liderem można się nauczyć? Na takie pytania odpowiedzą prelegenci szkolenia „Lider na horyzoncie”, wśród których keynote speakerem będzie Maja Włoszczowska – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, a także wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Polski i Europy w cross-country.

Dla kogo dedykujemy to szkolenie?

Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które planują rozwój kariery, zmianę branży, rozpoczęcie działalności zawodowej a także do przedsiębiorców i pracowników firm.
Agenda wydarzenia

Czego mogę nauczyć się podczas szkolenia?
Uczestnicy szkolenia mogą nauczyć się, jak rozwijać swoje umiejętności osobiste i kompetencje zawodowe, wykorzystując dostępne zasoby w drodze do sukcesu. Dowiesz się jak wzmacniać wewnętrzną motywację i radzić sobie z porażkami. Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie przywództwa, perswazji, efektywnej komunikacji oraz zarządzania zespołem i sobą w czasie.
.
Poniżej znajduje się opis bloków tematycznych.
Blok 1 | Keynote Speech - Maja Włoszczowska - wykład mentorski
Blok 2 | Skuteczne zarządzanie sobą i zespołem w czasie - szkolenie
Blok 3 | Mistrzostwo wpływu - narzędzia perswazji dla liderów biznesu - szkolenie
Blok 4 | Lider nie jedno ma imię - moderowana debata z wyjątkowymi gośćmi.
.
Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.
#poznanwspiera