Posiłek dla Ukrainy

Podziel się

Fundacja In_Spire oraz Grupa MTP odpowiedziały na trudną sytuację, w jakiej znaleźli się uchodźcy na terenie Polski i zainicjowały akcję humanitarną „Posiłek dla Ukrainy”. W ramach akcji, wspólnie z partnerami – firmami i instytucjami – przygotowywanych jest kilkaset posiłków dziennie. W rezultacie z akcji skorzysta 30.000 uchodźców

Firmy biorące udział w programie kupując Pakiet o wartości 15 000 zł finansują posiłki dla ofiar wojny na Ukrainie przebywających w Wielkopolsce w obiektach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Partner akcji uzyskuje również szereg świadczeń promocyjnych w okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r. Kampania obejmuje m.in. publikacje w mediach społecznościowych, grafiki na nośnikach informacyjno–reklamowych w Poznaniu (citylighty, słupy klasyczne i banery), a także ekspozycję logo na megaekranie LED o pow. 212m2. 

Zarząd Fundacji In_Spire wyraża uznanie i szczere podziękowania dla firm, które do tej pory przystąpiły do akcji jednocześnie zapraszając kolejne podmioty do współpracy.

 

Lista Partnerów akcji „Posiłek dla Ukrainy”: