Drużyna biegowa Fundacji In_Spire | 2023

Podziel się

Drużyna Biegowa Fundacji In_Spire po raz drugi pobiegła, tym razem w 15. Poznańskim Półmaratonie, który odbył się 16.04.2023. W tym roku pobiliśmy rekord – w barwach In_Spire pobiegło aż 30 zawodników! Na mecie głośno dopingowaliśmy z grupą dzieciaków 🟡

16.04.2023 wystartowaliśmy po raz drugi w 15. Poznańskim Półmaratonie. 30 biegaczy zostało in_spiracją dla najmłodszych! 

To już drugi Półmaraton Fundacji In_Spire, pobiliśmy zeszłoroczny rekord i pobiegło z nami aż 30 zawodników! Fundacja chce pokazać dzieciom sport jako sposób na dobre życie. Sport wnosi do życia wiele dobrego, pomaga w dążeniu do celu i zmian na lepsze. Nie biegasz? _Pokibicuj z nami i _wesprzyj nas. 

Do strefy kibica zaprosiliśmy dzieci z trudnych środowisk i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Wspólnie dopingowaliśmy Drużynie Biegowej. 

W trakcie Półmaratonu wyruszyliśmy z naszymi kibicami na wycieczkę po terenie MTP pokazując miejsca niedostępne na co dzień! Dla naszych młodych kibiców przewidujemy dodatkowe atrakcje, które jesteśmy w stanie zapewnić dzięki naszym Mecenasom projektu.

Dodatkowo w trakcie Półmaratonu grupa 6 podopiecznych odwiedziła Targi Look i BeautyVision w ramach projektu #Young_In_Spire. Naszym celem jest in_spiracja do rozwoju i dawanie dobrych przykładów. Dzięki wsparciu Organizatorów targów odwiedziliśmy wystawców, którzy z przyjemnością opowiedzieli o swojej pracy i poświęcili nam swój czas, dzieci dodatkowo dostały upominki. 

Bądź na bieżąco!

Wsparli nas: