Druga odsłona projektu społecznego "In_Spirujące Święta”

Podziel się

18 listopada na Placu PeWuKi rozpoczyna się największe bożonarodzeniowe wydarzenie w Poznaniu - Jarmark Świąteczny na Targach. Święta to niezwykły czas, który przypomina nam o radości z dzielenia się, nie tylko prezentami, ale przede wszystkim radością i dobrym sercem. W ramach drugiej odsłony projektu społecznego In_Spirujące Święta - Fundacja In_Spire, w ścisłej współpracy z Partnerami, planuje ponownie dostarczyć niepowtarzalne chwile radości, szczególnie dla tych, którym na co dzień trudniej skorzystać z takich atrakcji. Pierwsza odsłona projektu odbyła się w roku 2022 zapewniając uśmiech na twarzach 250 dzieci.

Fundacja In_Spire pragnie zaprosić na Jarmark Świąteczny na Targach dzieci oraz seniorów, w tym osoby zagrożone wykluczeniem społecznym z biedniejszych rodzin, mniejszych miejscowości i wiosek z województwa Wielkopolskiego. Wsparcie jest dedykowane również dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic środowiskowych z Poznania i okolic. Chcemy sprawić, aby zaproszeni goście poczuli radość z nadchodzących świąt, beztroską zabawę oraz przede wszystkim chwili spędzonych z drugim człowiekiem.  Ważnym elementem projektu jest również aspekt edukacyjny. Zaproszone grupy wezmą udział w warsztatach edukacyjnych w Centrum Nauki Wyobraźnia.

Atrakcje, które Fundacja In_Spire chce zapewnić gościom podczas Jarmarku:

  • udział w aktywnościach dla dzieci i seniorów podczas Jarmarku Świątecznego na Targach
  • zabawę na największej atrakcji Jarmarku – przejażdżkę na Młyńskim Kole
  • udział w edukacyjnych warsztatach w Centrum Nauki Wyobraźnia
  • słodki poczęstunek
  • serdeczna opieka Wolontariuszy oraz Fundacji In_Spire nad grupą
  • zapewnienie transportu na Jarmark i z powrotem

Do akcji „In_Spirujące Święta” włączyły się wielkopolskie ważne firmy i instytucje. Wśród darczyńców należy wymienić: AK Nova, Autostrada Wielkopolska, Dacia Karlik, Karlik Energy, Konimpex-Invest, Nickel Development, Okręgowa Izba Radców Prawnych, PASO, Polski Związek Firm Deweloperskich (Oddział Poznań), Port Lotniczy Poznań-Ławica, Robland, SMM Legal Maciak Mataczyński Czech, Toyota Bońkowscy, Wielkopolska Izba Adwokacka. To dzięki ich wsparciu możliwe jest zorganizowanie wycieczek w listopadzie i grudniu tego roku.

Wspierają nas

In_Spirujące Święta w roku 2022:

W poprzednim roku, dzięki wsparciu darczyńców, Fundacja In_Spire zrealizowała projekt "In_Spirujące Święta", przynosząc uśmiech 250 dzieciom podczas Poznańskiego Jarmarku Świątecznego.

Bądź Partnerem Projektu "In_Spirujące Święta". Zapraszamy do Współpracy:

Fundacja In_Spire serdecznie zaprasza firmy, organizacje, fundacje, oraz osoby prywatne do ufundowania lub wsparcia cegiełką projektu "Świąteczne In_Spiracje".
Zapraszamy do kontaktu. 

Ważne! Państwa darowizna może zostać odliczona od dochodu (jeszcze w tym roku). 

Kontakt

Fundacja In_Spire