Dni Przedsiębiorczości Poznań | 2023

Podziel się

Jednym z głównych obszarów działalności Fundacji In_Spire to przedsiębiorczość, in_spirujemy do rozwoju. Fundacja po raz drugi stała się jednym z Partnerów Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023. Jest to cykliczna impreza, której celem jest zwiększanie świadomości biznesowej, edukowanie oraz promowanie lokalnych przedsiębiorstw.

Fundacja In_Spire oraz Poznań Biznes Partner zapraszają na bezpłatne szkolenie online - Zbuduj wizerunek swój i swojej firmy w mediach społecznościowych - poradnik dla małych i średnich firm. Szkolenie odbędzie się w formule online w dniu 10 listopada 2023. Obowiązuje rejestracja na szkolenie. 

Poznań Biznes Partner w ramach 13 edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań w roku 2023 skupia się na promocji i szkoleń pod hasłem "Silna Marka po poznańsku". 

Dla kogo dedykujemy to szkolenie?
Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które korzystają z mediów społecznościowych, w tym głównie do właścicieli małych i średnich firm oraz specjalistów ds. marketingu i PR.

Agenda wydarzenia: 

wer 1

Czego nauczą się uczestnicy podczas szkolenia?
Uczestnicy szkolenia mogą nauczyć się skutecznego wykorzystywania mediów społecznościowych do budowania wizerunku swojego i swojej firmy, efektywnego zarządzania obecnością online oraz wystąpień publicznych w mediach społecznościowych. Poniżej znajduje się szczegółowy opis bloków tematycznych: 

Blok 1 | Czym są media społecznościowe, dlaczego z nich korzystamy i jak działa Web2.0? 
Zrozumienie specyfiki mediów społecznościowych, różnic, ich roli i wpływu w erze Web 2.0.

Blok 2 | Specyfika poszczególnych serwisów (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn). 
Poznaj charakterystykę głównych platform mediów społecznościowych w celu efektywnego wykorzystania ich potencjału.

Blok 3 | Bądź gwiazdą własnych relacji - tworzenie własnych materiałów filmowych na potrzeby marketingu digitalowego w działaniach B2B i B2C, relacje w mediach społecznościowych oraz innych kanały internetowych jako element wystąpień publicznych. Dobre i złe praktyki. Netykieta na marginesie działań B2B i B2C.
Doskonal umiejętności tworzenia materiałów wideo do marketingu digitalowego w kontekście B2B i B2C, budowania relacji online oraz popraw swoje wystąpienia publiczne, ucząc się na przykładach dobrych i złych praktyk. Zdobądź wiedzę na temat istotnych aspektów i działań netykiety w kontekście biznesu, o których warto pamiętać.

Blok 4 | Jak wykorzystać zasady wpływu społecznego w mediach społecznościowych? 
Zdobądź podstawową psychologiczną wiedzę o tym, jak skutecznie wykorzystywać zasady wpływu społecznego w komunikacji biznesowej i mediach społecznościowych. Poznaj mechanizmy podejmowania decyzji przez ludzi i ich wpływ na budowanie relacji.

Uwaga! Aby uzyskać dostęp do szkolenia należy wypełnić formularz rejestrujący
Link logujący do wydarzenia otrzymają Państwo najpóźniej w dniu szkolenia. 

Uczestnicy, którzy potwierdzą swoją obecność podczas wydarzenia otrzymają certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania. 
#poznanwspiera

 

REGULAMIN SZKOLENIA