Charytatywny Piknik Motoryzacyjny z Positive Ways

30.05.2023 14:45:54

Podziel się

100 superszybkich samochodów, 4 miasta i 800 kilometrów - to właśnie charytatywny piknik z atrakcjami dla całych rodzin i najbardziej tajemniczy kierowca wyścigowy w historii telewizji – STIG z kultowego programu Top Gear! A to wszystko już 3 i 4 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich za sprawą motoryzacyjnego pikniku Positive Ways, z którego dochód zostanie przeznaczony na akcję Polska dla Hospicjum i Dla Mogileńskiej. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Już po raz dziesiąty najwięksi polscy miłośnicy motoryzacji pokonają w kilka dni 800 kilometrów
za kółkami 100 supersamochodów odwiedzając cztery miasta. Jednym z nich będzie Poznań i teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie 3 i 4 czerwca będzie biło serce Positive Ways –  charytatywnej akcji, z której dochód zostanie przekazany na leczenie potrzebujących dzieci i zasili zbiórkę finansową na zakup sprzętu rehabilitacyjnego na rzecz Ośrodka przy ul. Mogileńskiej. 

Kupując bilet na wejście, nie tylko będziesz miał okazję spędzić wspaniały czas wśród najdroższych aut i innych miłośników motoryzacji, ale również wesprzesz Fundację Positive Ways oraz naszą Fundację In_Spire. 

Podczas dziewięciu dotychczasowych edycji wydarzenia udało się zebrać i przekazać na rzecz najmłodszych ponad 3,5 miliona złotych. W czerwcu, wspólnie z Grupą MTP i partnerami wydarzenia, Fundacja Positive Ways podejmie kolejną próbę powiększenia tej rekordowej sumy.

Positive Ways to wydarzenie łączące dwie rzeczy - pasję do samochodów i chęć niesienia pomocy. Dlatego ekspozycja 100 unikalnych sportowych modeli samochodów to nie wszystko! 3 i 4 czerwca na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej (Międzynarodowe Targi Poznańskie) będzie można nie tylko zrobić sobie z nimi zdjęcia, ale nawet usiąść za kierownicą w obecności ich właścicieli. Częścią charytatywnego pikniku będzie również ekspozycja zabytkowych aut w pawilonie 2, o którą zadba świętujący jubileusz 100-lecia istnienia Automobilklub Wielkopolski. Te pojazdy będzie można oglądać już od rana. Dodatkową atrakcję stanowić będą także imponujące helikoptery lądujące 3 czerwca w samym sercu targów. Nie dacie rady przyjść w sobotę? A może kilka godzin obcowania z motoryzacją na najwyższym, światowym poziomie to zbyt mało? Nic straconego! W niedzielny poranek, 4 czerwca zapraszamy na motoryzacyjne śniadanie w otoczeniu super samochodów.

Miejsce: Plac Powszechnej Wystawy Krajowej – Międzynarodowe Targi Poznańskie
Godziny otwarcia:

3 czerwca – 14:00-18:00 

4 czerwca – 8:00-11:00

Bilety na wydarzenie 👉 https://tobilet.pl/charytatywny-piknik-motoryzacyjny-z...