Boks dla Mogileńskiej – Trenuj, walcz, pomagaj! | 2023

Podziel się

Największe wydarzenie sportowe, które przyciąga tłum ludzi. 12 maja 2023 w Poznaniu podczas Gali Biznes Boxing Polska na ringu stanął Prezydent Miasta Poznania – Jacek Jaśkowiak, który zmierzył się z zawodowym bokserem, Mateuszem Masterniakiem. Fundacja In_Spire jest partnerem Gali, której towarzyszy szczytny cel charytatywny - "Boks dla Mogileńskiej".

„Szanowni Państwo, bądźcie naszymi wojownikami. Zawalczcie razem z nami o ten sprzęt, zawalczcie o zdrowie i sprawność Poznaniaków, kibicujcie zawodnikom, bierzcie udział w licytacjach. – Proszę, zróbmy wszyscy razem, żeby nasze wielkie marzenie stało się realnością.” Tymi słowami wstępu przywitała uczestników i gości Gali Biznes Boxing Polska Poznań  Prezes Zarządu Fundacji In_Spire – Iwona Kasprzak.

Podczas 14 walk, 28 (nie)zwykłych osób zostało IN_SPIRACJĄ, pokazując dobry wzór i realizując własne ambicje, niekiedy walcząc z przeciwnościami losu. Ubrali rękawice dla Mogileńskiej, aby uzbierać pieniądze na zakup specjalistycznej bieżni antygrawitacyjnej Alter-G, która pozwoli spełniać marzenia pacjentom o powrocie do zdrowia.

Cel ma służyć wszystkim poznaniankom i poznaniakom oraz wielkopolanom, którzy wracają do zdrowia w ośrodku przy ul. Mogileńskiej. Chcemy wesprzeć ośrodek wyposażając go w sprzęt rehabilitacyjny, który zwiększy standard i komfort ćwiczeń. Gala Biznes Boxing Polska ma za sobą doświadczenie w postaci 50 Gal i przeznaczonych ponad 3 milionów złotych na cele charytatywne. Gala jest wydarzeniem rozrywkowym, który jednocześnie ma określony cel. W akcji „Boks dla Mogileńskiej” siły połączyć mogli wszyscy – biznes i społeczność. Zawodnicy podczas przygotowań do walki jednocześnie prowadzili zbiórkę finansową do e-skarbonki za pośrednictwem portalu SiePomaga.pl. Podczas samej Gali odbyły się licytacje wyjątkowych przedmiotów, których zysk zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do rehabilitacji.

Podczas samej Gali uczestnicy wylicytowali przedmioty aukcji za kwotę 104 tysięcy! Pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu do rehabilitacji rzecz Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej przy ul. Mogileńskiej 42 w Poznaniu.

Wesprzyj nas! 

 

Zapraszamy na relację z Gali Biznes Boxing Polska, która odbyła się 12 maja 2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Fot. Fotobueno